FastaTech s.r.o.

Děláme váš business chytřejším

IoT, HW a SW monitoring, systémové integrace, webové aplikace, zpracování dat, project management, softwarová řešení na míru Více o nás

FastaTech

Softwarová firma se zaměřením na IoT a systémovou integraci

FastaTech specializes in development of proprietary data analytics web platforms and data acquisition using embedded hardware and sensors. We have a wide experience with monitoring and controlling various hardware devices, and with processing and analysing collected data in web applications, which are tailored to fit customer’s needs. Currently, our main customer is a leading Czech company in the business of controlling and monitoring solar power plants. For this client, we developed a unique web platform to control and monitor any device installed in a power plant, such as invertors, weather stations, switchboards, etc. We have extensive experience with data protocol integration and real-time data analytics, as well as with established infrastructure (servers, database, messaging, and support).

Proč zvolit nás?

6 důvodů proč jsme nejlepší

Rychlost

Nejsme nadnárodní moloch a proto reagujeme rychle a flexibilně. Rychlé navržení a doručení projektu je naší prioritou.

Kvalita

I ten nejměnší projekt si zaslouží naši pečlivost a kvalitu. Roky zkušeností nám potvrdily, že na kvalitě se nemá šetřit.

Zkušenosti

V oboru se pohybujeme již přes 15 let a spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky abychom vám doručili excelentní řešení.

Bezpečnost

Náš software a aplikace podrobujeme náročným testům a sledujeme nejnovější bezpečnostní trendy abychom ochránili vaš business.

Spolehlivost

Aplikace od nás jsou robustní, škálovatelné a spolehlivé. Našim zákazníkům zaručujeme pravidelný servis a technickou podporu.

Cena

Protože jsme firma s moderním a flexibilním přístupem dokážeme projekty řešit rychleji a levněji než "klasické" firmy.

Naše služby

Využijte naše odborné služby ve váš prospěch


Our mission is to bring the world of IoT and data analytics platforms closer together, and make it easier for customers to use it and benefit from it. We want to give our customers a friendly way of acquiring and controlling their data, and also help them with integration of their systems. We specialize in creating web data analytics applications and data acquisition and integration applications, but we are also able to create any application depending on customer’s needs (such as web apps, micro services, mobile apps, back-end services, APIs and etc.).

For our customers, we have implemented projects dealing with, for example, collecting and analyzing data from PLCs and other communication devices using proprietary protocols (ModBus, CanBus, SMA, Fronius, Refusol, Danfoss, Aurora, Kaco, Spinel97, Satcom, Sunways, Delta) . There is no problem communicating and collecting data from your devices according to another communication protocol and view aggregated data clearly in a web environment or mobile application.

IoT monitoring

Vyvíjíme systémy na monitorování chytrých senzorů, automatizaci, sběr dat atd. Potřebujete vzdáleně monitorovat vaší výrobní linku, dům, garáž, ovládat zavlažování a teplotu skleníku, sledovat stav bateríí na vaší solární elektrárně či zobrazovat data z měřicích přístrojů ve Vaší laboratoři? Navrhneme pro vás aplikaci, která vám dovolí vše monitorovat ve webové či mobilní aplikaci. Více info.

  • Příkladem může být monitoring vašeho chytrého domu, fotovoltaického systému, bateriového systému, skleníku se sensory vlhkosti a osvitu pro lepší sklizeň. Jsme schopni pomoci jak se softwarovým řešením, tak i návrhem potřebného hardwaru a sensorů. Instalace a technická podpora je samozřejmostí.
Systémové integrace

Máte ve své firmě IT systémy a aplikace, které navzájem nekomunikují a potřebujete je integrovat dohromady? Potřebujete mít přehled nad interními procesy a zpracovávat data v unifikované formě? Vytváříme výkonné integrační služby pro všechny druhy systémů. Více info.

  • Příkladem může být systém zpracování dat z inteligentních sensorů nebo zpracování dat z vašeho platebního systému a integrace plateb účetních systémů třetí strany.
Analýza dat

Máme dlouholeté zkušenosti se sběrem a analýzou velkého množství dat. Pro vaše potřeby můžeme vytvořit analytický systém, ve kterém budete mít svá data a reporty připraveny v reálném čase. Vše je možno integrovat do vašich stávajících systémů či vám připravit mobilní aplikaci. Více info.

  • Příkladem může být systém zpracování dat z inteligentních sensorů nebo zpracování dat z vašeho platebního systému a integrace plateb účetních systémů třetí strany.
Vývoj HW a SW

Nejsme jen tradiční softwarová firma, jsme schopnim vám pomoci s návrhem HW zařízení, případně se zakázkovým vývojem SW jako jsou mobilní aplikace, webové aplikace, desktopové aplikace, databáze atd. Fantazii se meze nekladou, máme rádi netradiční projekty proto nás neváhejte kontaktovat.

Projekty

Přehled námi vytvořeních projektů

Máte nápad na zajímavý čí netradiční projekt nebo program a chcete ho s námi realizovat? Neváhejte nás kontaktovat, máme rádi nové výzvy!

Kontakt

Neváhejte nás s čímkoli kontaktovat

Zavolejte nám nebo nám napište. Snažíme se odpovědět co nejdříve, nejpozději však následující pracovní den.

E: info@fastatech.cz M: +420 604 110 570 A: FastaTech s.r.o., Novákových 30A, Praha 8, 18000 IČ: 04487052, DIČ: CZ04487052, plátce DPH Datová schránka: ppsafbc
Jméno
Email *
Zpráva *
* Povinné